![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ_ΝΟΜΙΚΟΣ_ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ_ΓΥΠΑΡΗΣ1.jpg)
Το τεχνικό επιτελείο της ομάδας Νέων
Η ΠΑΕ Χανιά ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον Κώστα Γύπαρη ο οποίος αναλαμβάνει προπονητής τερματοφυλάκων στην ομάδα Νέων.
Ο γεννημένος στις 29 Ιουλίου 1988 προπονητής, επικεφαλής της GK Goalkeeper Academy, είναι κάτοχος διπλώματος UEFA C, ενώ διαθέτει μεγάλη εμπειρία έχοντας συνεργαστεί με πολλούς συλλόγους.
![](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΓΥΠΑΡΗΣ.jpg)
Ο Κώστας Γύπαρης
Επίσης, την εκγύμναση των ποδοσφαιριστών της Κ19 αναλαμβάνει ο Στέλιος Δασκαλάκης, υπό την καθοδήγηση του προπονητή φυσικής κατάστασης Γιάννη Νομικού.
![](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ1.jpg)
Ο Στέλιος Δασκαλάκης
![](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΝΟΜΙΚΟΣ.jpg)
Ο Γιάννης Νομικός
Η ομάδα μας η οποία εφέτος πραγματοποιεί ένα νέο ξεκίνημα υπό την τεχνική καθοδήγηση του Μάρκου Ασλαματζίδη, συνεχίζει την προετοιμασία της εν όψει του πρωταθλήματος Κ19 της Super League 2, ενώ παράλληλα συμμετέχει και στο πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας Χανίων.
![](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ_ΝΟΜΙΚΟΣ_ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ_ΓΥΠΑΡΗΣ3.jpg)
Το τεχνικό επιτελείο της ομάδας Νέων της ΠΑΕ Χανιά