Το “πάλεψαν” οι Παίδες

Για ένα ημίχρονο οι Παίδες του Κισσαμικού δυσκόλεψαν το ΙΝΚΑ, που όμως στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να πάρει τη νίκη με 1-3.

Μετά από ένα “λευκό” πρώτο 35λεπτο το ΙΝΚΑ πήρε προβάδισμα στο 38′ με τον Νταγκουνάκη, για να πετύχει το 0-2 ο Αρτίν.

Στο 60′ ο Μπερντίος μείωσε σε 1-2, αλλά στο 68′ ο Δρικάκης διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Διαιτητής: Στρατιδάκης
Βοηθοί: Μαραβελάκης-Χρυσός

Π.Γ.Σ. Κισσαμικός (Γιώργος Τουλουπάκης): Αντ. του Ν. Τριανταφυλλάκης (60′ Κωνσταντουλάκης), Παπαδάκης, Ι. Καστανοπουλάκης, Κρέτσι, Μπέκας, Σχοινοπλοκάκης, Καρτσωνάκης (50′ Γ. Καστανοπουλάκης), Χαρτζουλάκης (40′ Καρμπαδάκης), Αντ. του Μιχ. Τριανταφυλλάκης, Κουτουλάκης, Μπερντίος (60′ Γιαννενάκης).

Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ (Στέλιος Τζωρτζάκης): Ιωσ. Γεωργιλαδάκης, Θωμαδάκης, Τριμίντζιος, Μαλαμάς, Τρίτσης, Σταυρουλάκης, Νταγκουνάκης, Αρτίν, Μαρακάκης, Δρικάκης, Τζανάκης.

Έπαιξαν στο δεύτερο ημίχρονο και οι Λιμογιάννης, Λυραντζάκης, Μαυρομμάτης, Χανιωτάκης, Μεσαρχάκης.

18 Απρ 2024

Δίκτυο Ακαδημιών: Συνεχίζονται οι προπονήσεις της ομάδας «Elite» υπό τις οδηγίες του Γ.Ταουσιάνη