![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2018/11/mavro-banner.jpg)
Συλλυπητήρια ανακοίνωση
04.01.2019
Η ΠΑΕ ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στον πρώην πρόεδρο της Υρτακίνας και νυν μέλος του Δ.Σ. του ΑΟ Παλαιόχωρας, Γιάννη Κοντεκάκη, για την απώλεια της μητέρας του.
Η ΠΑΕ ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στον πρώην πρόεδρο της Υρτακίνας και νυν μέλος του Δ.Σ. του ΑΟ Παλαιόχωρας, Γιάννη Κοντεκάκη, για την απώλεια της μητέρας του.