![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2020/10/Ntaountakis-K19.jpg)
Στο τεχνικό επιτελείο της Κ19 ο Νταουντάκης
15.10.2020
Ενα νέο πρόσωπο εντάχθηκε στο προπονητικό επιτελείο της ομάδας Κ19 της ΠΑΕ Χανιά, εν όψει της νέας ποδοσφαιρικής περιόδου.
Ο Γιάννης Νταουντάκης, απόφοιτος ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής και κάτοχος διπλώματος UEFA C, θα είναι ο άμεσος συνεργάτης του προπονητή Βασίλη Κούτα και ο προπονητής φυσικής κατάστασης της ομάδας. Εχει εργαστεί στις Ακαδημίες του Μινωταύρου και της ΑΠ Σούδας και στον Ηφαιστο, ενώ υπήρξε ποδοσφαιριστής του Μινωταύρου.