Στα πλέι-οφ οι Προπαίδες (photos)

Με πρωταγωνιστή και σκόρερ και των τριών τερμάτων τον Γιάννη Καστανοπουλάκη οι Προπαίδες του Συλλόγου μας επικράτησαν 3-1 του ΔΑΑΟΧ και εξασφάλισαν τη συμμετοχή τους στα πλέι-οφ του πρωταθλήματος, μία αγωνιστική πριν το τέλος της κανονικής διάρκειας.

Στο 23’ από ωραία προσπάθεια του Πατεράκη ο Καστανοπουλάκης άνοιξε το σκορ, ενώ στο πρώτο 30λεπτο καλή ευκαιρία είχε και ο Στ. Κουνελάκης.

Στο 44’ ο Καστανοπουλάκης και πάλι παραβίασε την αντίπαλη εστία για το 2-0, με τον ΔΑΑΟΧ να μειώνει στην εκπνοή του αγώνα (60’) με τον Ρακιπλάρι. Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Κατερουδάκης με εξαιρετική απόκρουση κράτησε το σκορ στο 2-1 και στην επόμενη φάση ο Καστανοπουλάκης με το τρίτο του προσωπικό γκολ διαμόρφωσε το τελικό 3-1.