![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2019/10/Proponisi_3-10.jpg)
Προπονήσεων… συνέχεια
03.10.2019
Επειτα από την ξεκούραση της Τρίτης για τους ποδοσφαιριστές που έπαιξαν απέναντι στον Απόλλωνα Πόντου η συνέχεια για την ομάδα μας είχε προπονήσεις την Τετάρτη (02/10) και την Πέμπτη (03/10).
Την Τετάρτη δόθηκε βάρος στη δύναμη και στη συνέχεια το πρόγραμμα είχε παιχνίδια κατοχής, ενώ το πρωί της Πέμπτης η προπόνηση αφιερώθηκε σε ασκήσεις ταχυδύναμης, τελειώματα φάσεων και παιχνίδια σε μικρούς χώρους.