ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ

Πρεμιέρα στη Σπάρτη – Το πλήρες πρόγραμμα

Στη Σπάρτη θα κάνει πρεμιέρα στο νέο πρωτάθλημα της Football League η ομάδα μας, όπως προέκυψε μετά την απογευματινή κλήρωση που έγινε στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής.

Το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι είναι απέναντι στον Εργοτέλη, ενώ συνολικά στον πρώτο γύρο η ομάδα μας θα δώσει 8 παιχνίδια εντός έδρας και 7 εκτός (εκ των οποίων το ένα με τον Πλατανιά στην κοινή μας έδρα).

Αναλυτικά το πρόγραμμα για την ομάδα μας έχει ως εξής:

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική: Σπάρτη – ΑΟΧ-Κισσαμικός                     
2η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Εργοτέλης               
3η αγωνιστική: Τρίκαλα – ΑΟΧ-Κισσαμικός
4η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Βόλος
5η αγωνιστική: Πλατανιάς – ΑΟΧ-Κισσαμικός
6η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ηρόδοτος
7η αγωνιστική: Κέρκυρα – ΑΟΧ-Κισσαμικός
8η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Αιγινιακός
9η αγωνιστικήΑΟΧ-Κισσαμικός – Παναχαϊκή
10η αγωνιστική: Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ-Κισσαμικός
11η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ηρακλής
12η αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ-Κισσαμικός
13η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
14η αγωνιστική: Δόξα Δράμας – ΑΟΧ-Κισσαμικός
15η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου

Β’ ΓΥΡΟΣ
16η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Σπάρτη
17η αγωνιστική: Εργοτέλης – ΑΟΧ-Κισσαμικός
18η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Τρίκαλα
19η αγωνιστική: Βόλος – ΑΟΧ-Κισσαμικός
20ή αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Πλατανιάς
21η αγωνιστική: Ηρόδοτος – ΑΟΧ-Κισσαμικός
22η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Κέρκυρα
23η αγωνιστική: Αιγινιακός – ΑΟΧ-Κισσαμικός
24η αγωνιστική: Παναχαϊκή – ΑΟΧ-Κισσαμικός
25η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Απόλλων Λάρισας
26η αγωνιστική: Ηρακλής – ΑΟΧ-Κισσαμικός
27η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Αήττητος Σπάτων
28η αγωνιστική: Καραϊσκάκης – ΑΟΧ-Κισσαμικός
29η αγωνιστική: ΑΟΧ-Κισσαμικός – Δόξα Δράμας
30ή αγωνιστική: Απόλλων Πόντου – ΑΟΧ-Κισσαμικός

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 16η
Σπάρτη – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Ηρακλής – Ηρόδοτος
Βόλος – Καραϊσκάκης 
Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων

2η αγωνιστική 17η
Παναχαϊκή – Σπάρτη
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Κέρκυρα – Ηρακλής
Δόξα Δράμας – Βόλος
Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

3η αγωνιστική 18η
Σπάρτη – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Ηρακλής – Αιγινιακός
Βόλος – Απόλλων Πόντου
Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

4η αγωνιστική 19η
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Ηρακλής
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Βόλος
Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

5η αγωνιστική 20ή
Σπάρτη – Τρίκαλα
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Βόλος – Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή
Πλατανιάς – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική 21η
Ηρακλής – Σπάρτη
Τρίκαλα – Βόλος
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων
Εργοτέλης – Πλατανιάς
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ηρόδοτος
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

7η αγωνιστική 22η
Σπάρτη – Βόλος
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής
Πλατανιάς – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική 23η
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη
Βόλος – Πλατανιάς
Ηρακλής – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Αιγινιακός

9η αγωνιστική 24η
Σπάρτη – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων
Ηρόδοτος – Βόλος
Δόξα Δράμας – Ηρακλής
Κέρκυρα – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Εργοτέλης
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική 25η
Καραϊσκάκης – Σπάρτη
Πλατανιάς – Ηρόδοτος
Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας
Βόλος – Κέρκυρα
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική 26η
Σπάρτη – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων
Αιγινιακός – Βόλος
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ηρακλής
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική 27η
Δόξα Δράμας – Σπάρτη
Ηρόδοτος – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς – Αιγινιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Βόλος – Παναχαϊκή
Ηρακλής – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική 28η
Σπάρτη – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Ηρόδοτος
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή – Πλατανιάς
Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Λάρισας – Βόλος
Τρίκαλα – Ηρακλής

14η αγωνιστική 29η
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα
Βόλος – Ηρακλής

15η αγωνιστική 30ή
Σπάρτη – Αιγινιακός
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Κέρκυρα
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης
Ηρακλής – Πλατανιάς
Βόλος – Αήττητος Σπάτων

 

 

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

17 Απρ 2024

Επιστροφή στις προπονήσεις

14 Απρ 2024

Οικογενειακό διπλό στη σημερινή προπόνηση

12 Απρ 2024

Συενχίζονται οι προπονήσεις στη Μ.Ελιά

ΧΡΥΣΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ

Xrysoi-Xorigoi

Carwiz