![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2018/10/Tatsis_Giannis.jpg)
Ολοκλήρωση συνεργασίας με Γ. Τάτση
03.10.2018
Η ΠΑΕ ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας με το μέλος του προπονητικού επιτελείου (άμεσος συνεργάτης προπονητή), Γιάννη Τάτση, κατόπιν δικής του επιθυμίας, η οποία έγινε σεβαστή από τη διοίκηση.
Τον ευχαριστούμε θερμά για την πολύτιμη προσφορά του στην ομάδα μας και του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στη συνέχεια της προπονητικής του πορείας.