Καλλιθέα-Κισσαμικός 2-1

Αν και προηγήθηκε στο σκορ η ομάδα μας ηττήθηκε με 2-1 από την Καλλιθέα, δεχόμενη το γκολ της ήττας στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.

Στο 31’ από κόρνερ του Αυγενικού ο Τζημογιάννης με κεφαλιά πέτυχε το 0-1, αλλά στο 37’ οι γηπεδούχοι έφτασαν στην ισοφάριση με τον Σταμόπουλο.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Φράγκος πέτυχε το γκολ που υποχρέωσε σε ήττα τον Κισσαμικό.

Ντεμπούτο στη Football League ΟΠΑΠ 2015-2016 έκανε ο νεαρός γκολκίπερ της ομάδας μας, Γιώργος Γιαγκιόζης.

Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)
Βοηθοί: Μήταρης (Ανατολικής Αττικής)-Τζιλίρης (Πειραιά)
4ος διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)

Κίτρινες κάρτες: Βλάχος (27′), Ευαγγέλου (59′), Σαπαλίδης (67′), Γιαννίτσης (72′), Κουρτεσιώτης (78′), Μουχτάρης (80′), Κατσικογιάννης (83′), Ντουρμισάι (84′)

Καλλιθέα (Λουκάς Καραδήμος): Τσεκρέζι, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Μουχτάρης, Ευαγγέλου, Κατσικογιάννης, Τεγούσης, Τσίπρας (75′ Ηλιάδης), Σταύρου, Μασένα (58′ Ντουρμισάι), Σμυρλής (67′ Φράγκος)

Κισσαμικός (Σπύρος Μπαξεβάνος): Γιαγκιόζης, Τσουβαλτσίδης, Γιαννίτσης, Τζημογιάννης, Κουρτεσιώτης, Ενγκουέμ (89′ Σμίλτος), Σελινιωτάκης, Αυγενικού (80′ Βαττής), Ποκόνγκ, Βλάχος (63′ Μάντζης), Σαπαλίδης.