![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2017/11/Calcetto-Neos-Kissamikos_Paides1.jpg)
Ήττα για την Κ14
03.11.2018
Η Κ14 ηττήθηκε με 6-1 στον Ταυρωνίτη από το Καλτσέτο, για την 3η αγωνιστική του Κυπέλλου.
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Νέος Κισσαμικός (Μιχάλης Μπαμπουνάκης): Κουτσαυτάκης, Χατζάκης, Αθανασάκης, Μαρινάκης, Σταθάκης, Γεωργιλάκης, Χοχλάκης, Χαρτζουλάκης, Αθουσάκης, Πατεράκης
Καλτσέτο (Νότης Ματηγάκης): Καριμπίδης, Καούσι, Πατεράκης, Χαιρεκάκης, Καλαμαρίδης, Γοναλάκης, Τσεσμελής, Κλάδης, Κρίστο, Πολιτάκης, Χατζηδάκης-Ψιστάκης (αρχική 11άδα) Αμαραντίδης, Λαγογιάννης, Κοντογεώργος, Μαστρογιαννάκης, Ανδρουλάκης