Ήττα από το ΙΝΚΑ για τους Παίδες

Εξ αρχής οι Παίδες του Κισσαμικού είχαν δύσκολο έργο κόντρα σε μία από τις καλύτερες ομάδες του πρωταθλήματος και φυσιολογικά ήρθε η ήττα με 3-0 από το ΙΝΚΑ, για την 5η αγωνιστική του 1ου ομίλου.

Οι γηπεδούχοι πέτυχαν και τα τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο με τους Δρικάκη, Νταγκουνάκη και Τρίτση.

Στη σημαντικότερη φάση για τον Κισσαμικό προς το τέλος του ημιχρόνου ο Πλευράκης δεν μπόρεσε να σκοράρει από κοντά.

Διαιτητής: Μαρνέζος
Βοηθοί: Αρχοντάκης-Φίλκας

Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ (Στέλιος Τζωρτζάκης): Ιωσ. Γεωργιλαδάκης (36′ Μαυρεδάκης) , Μαραβελάκης, Τριμίντζιος, Μαλαμάς, Σταυρουλάκης (25′ Μαυρομάτης), Ι. Γεωργιλαδάκης, Δρικάκης (36′ Τζανάκης), Τρίτσης (30′ Λιμογιάννης), Θωμαδάκης, Νταγκουνάκης, Μαρακάκης (36’Λυραντζάκης).

Π.Γ.Σ. Κισσαμικός (Γιώργος Τουλουπάκης): Αντ. του Νικ. Τριανταφυλλάκης, Σχοινοπλοκάκης, Καστανοπουλάκης, Χαρτζουλάκης, Αντ. του Μιχ. Τριανταφυλλάκης (51′ Γιαννενάκης), Κουτουλάκης (48′ Παπαδάκης), Μπέκας, Καρτσωνάκης, Μπερντίος, Πλευράκης, Κρέτσι (36′ Σεχάι).