![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2019/12/Proponisi_10-12_2.jpg)
Η προπόνηση της Τρίτης (10/12)
10.12.2019
Με προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο “Ανδρέας Κάνιστρας” της ΕΠΣ Αχαΐας ολοκληρώθηκε η παρουσία της ομάδας μας στην Πάτρα και πλέον η αποστολή παίρνει τον δρόμο της επιστροφής.
Το πρόγραμμα είχε αποκατάσταση για όσους έπαιξαν βασικοί με την Παναχαϊκή και ασκήσεις ταχυδύναμης και αγωνιστικά παιχνίδια για τους υπόλοιπους.
Την Τετάρτη (11/12) υπάρχει ρεπό και την Πέμπτη (12/12) θα ξεκινήσει η μίνι-προετοιμασία για το εντός έδρας παιχνίδι με τον Λεβαδειακό (16/12, 16:00).