![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2020/03/Proponisi_13-3.jpg)
Η προπόνηση της Πέμπτης (12/03)
12.03.2020
Το πρόγραμμα της Πέμπτης (12/03) για την ομάδα μας περιλάμβανε προθέρμανση με ασκήσεις τεχνικής και συναρμογής, ταχυδύναμη με τελειώματα φάσεων και παιχνίδια υψηλής έντασης σε μικρούς χώρους.
Το πρόγραμμα της Πέμπτης (12/03) για την ομάδα μας περιλάμβανε προθέρμανση με ασκήσεις τεχνικής και συναρμογής, ταχυδύναμη με τελειώματα φάσεων και παιχνίδια υψηλής έντασης σε μικρούς χώρους.