![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2018/11/Proponisi_19-11.jpg)
Η προπόνηση της Δευτέρας (pics)
19.11.2018
Με την απογευματινή προπόνηση της Δευτέρας (19/11) στις εγκαταστάσεις της ομάδας μας στη Μοναχή Ελιά συνεχίστηκε η προετοιμασία για το παιχνίδι της Τετάρτης (21/11).
Από τον Γιώργο Πετράκη και τους συνεργάτες του δόθηκε ιδιαίτερη έμφαση στην ομαδική τακτική.
Το ατομικό του πρόγραμμα συνέχισε ο Χαλκιαδάκης, ενώ υπενθυμίζεται ότι σε περίοδο αποκατάστασης των τραυματισμών τους βρίσκονται οι Αρναούτογλου και Κεχαγιάς.