![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2023/01/ΚΕΔ_ΧΑΝΙΑ_ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ-61.jpg)
Επιμορφωτικό σεμινάριο διαιτησίας στην ΠΑΕ Χανιά
30.01.2023
Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν επιμορφωτικό σεμινάριο κανονισμών διαιτησίας της ΚΕΔ/ΕΠΟ είχαν σήμερα, Δευτέρα 30 Ιανουαρίου, ποδοσφαιριστές, τεχνικό επιτελείο και αξιωματούχοι της ομάδος μας.
Το σεμινάριο πραγματοποιήθηκε από τον εκπαιδευτή διαιτησίας, κ. Γιώργο Φουκάκη, ο οποίος ενημέρωσε το ποδοσφαιρικό τμήμα για τους κανονισμούς και τις διαφοροποιήσεις τους.