![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2019/08/Neo_Sima1.jpg)
Ανακοίνωση
21.12.2021
Η ΠΑΕ Χανιά ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Αποστόλη Στίκα και Βασίλη Βογιατζή, στους οποίους εύχεται καλή συνέχεια στην ποδοσφαιρική τους πορεία.
Η ΠΑΕ Χανιά ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Αποστόλη Στίκα και Βασίλη Βογιατζή, στους οποίους εύχεται καλή συνέχεια στην ποδοσφαιρική τους πορεία.