![ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ](https://chaniafc.gr/wp-content/uploads/2018/10/press_18-19_aox_kissamikos.jpg)
Ανακοίνωση
31.01.2019
Η ΠΑΕ ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Jerome Simon, Dominique Malonga και Rayan Kadima, στους οποίους ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα τους.
Η ΠΑΕ ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Jerome Simon, Dominique Malonga και Rayan Kadima, στους οποίους ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα τους.